MALEDIVY BEZ CESTOVKY?

Chcete na Maledivy bez cestovky? Vážně? Opravdu chcete cestovat na vlastní pěst a potom plakat? Na internetu nelze věřit všemu, co čtete a vidíte. Marketing je marketing! Platí zde stejná pravidla jako u "Maledivy levně". 

Víte o tom, že "Maledivy bez cestovky", pokud nerezervujete ubytování přímo v penzionu, hotelu a nebo resortu je holý nesmysl? Pokud rezervujete ubytování přes kohokoliv a není to zaměstnanec ubytování, tak okamžitě cestujete s cestovkou. Ovšem tedy v případě, že nepodniká na černo, tedy bez oficiální registrace.

I rezervační platformy, které ubytování nabízí a je možné penziony, hotely nebo rezorty bůknout, jsou cestovky. Odborně se jim přezdívá OTA = Online Travel Agent. Česky to znamená online cestovní agentura. 

A je toho více. Opravdu si troufáte na destinaci jako jsou Maledivy, kde je 1 200 ostrovů, vyrazit bez cestovky? Ať jste nebo nejste ostřílený cestovatel, myslíte si, že vám pomůžou diskuze, bloggeři a recenze? Tak to jste na omylu. I recenze jsou zavádějící a o bloggerských článcích ani nemluvím. V recenzích se kolikrát dozvíte i to, co není pravda a bloggeři jsou za poutavé články placeni. 

Jak tedy vybrat ten správný ostrov? Dle ceny ubytování? Chyba. Dovolená na Maledivách se nevybírá dle ceny ubytování, ale nejdříve se vybírá ostrov a až po té ubytování. Jinak dopadnete tak, jako na předchozí stránce, kde je uveden příklad, jak "Maledivy levně" mohou vypadat. A ptáme se znovu, jak tedy vybrat ten správný ostrov nebo ostrovy, které na míru padnou přesně vám? 

Nechcete-li z okna vyhodit desetitisíce za dovolenou a ve finále si rvát vlasy, že jste radši měli tu tisícovku nebo dvě či tři přidat a mít hezký ostrov a krásné vzpomínky, není lepší věřit někomu, kdo destinaci zná, hodně procestoval a žije v ní spoustu let, ceny má stejné nebo nižší, než zmiňované rezervační platformy a je vám schopen ten správný ostrov vybrat a vaši vysněnou dovolenou zorganizovat? Za úvahu to stojí ne? 

Pokud nechcete vyhazovat vaše těžce vydělané a našetřené peníze oknem, cestujte s tím, kdo se vyzná, a to jsme my, other way holiday!

© Jsme česko-maledivská rodinná společnost vlastněná Češkou, Lucií Mohelníkovou, která na Maledivách působí již od roku 2009, zatím procestovala 119 maledivských ostrovů, sezónně v tomto krásném tropickém ráji žije a provozuje penzion. Zajímá Vás více? Tak neváhejte přeskočit na oficiální web www.otherwayholiday.com.